O NAS

Firma  P.U.H.P. INST - GAZ S.C. powstała w 1993 roku.

 
Do czerwca 1998 roku siedzibą Spółki było biuro mieszczące się w Częstochowie przy ulicy Pułaskiego 25. 
 
W lipcu 1998 roku siedziba jak i baza sprzętowa Firmy została przeniesiona do miejscowości Jaskrów k/Częstochowy. Od tego momentu Przedsiębiorstwo notuje dynamiczny i stabilny rozwój poszerzając swój zakres usług z budowy sieci, przyłączy i instalacji gazowych do pełnego zakresu z branży sieci, przyłączy i instalacji gazowych oraz wodno-kanalizacyjnych.

W kwietniu 2002 roku Firma zmieniła osobowość prawną ze Spółki Cywilnej na Spółkę Jawną. W celu zwiększenia zadowolenia klienta oraz efektywności działania Firmy, jak i rozwoju sprzedaży i doskonalenia metod realizacji usług wdrożyliśmy system zarządzania jakością ISO 9001, co potwierdza nadany 4-go marca 2003 roku Certyfikat Jakości.

Oferujemy Państwu kompleksowe projektowanie i wykonawstwo robót w zakresie budowy, modernizacji i remontów sieci i przyłączy wod-kan. Mamy przyjemność Państwu zaprezętować bogata ofertę naszej firmy. Pracujemy na najlepszych maszynach i urządzeniach renomowanych firm, a nasza kadra z wieloletnim doświadczeniem jest w stanie wykonać najbardziej skomplikowane specjalistyczne zlecenia.

 
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY